Young Managers
مرکز مقالات علمی مدیریت 
پيوندهای روزانه

نرم افزار فشرده ساز محبوب WinRar v3.70 Final Corporate

امروزه به دلایل متعدد که یکی از آن ها پایین بودن سرعت کاربران internet ی می باشد استفاده از File های فشرده بین کاربران رایج شده و روند رو به رشدی را طی می کند

البته استفاده از این File ها به همین مسأله محدود نمیشه ، بلکه استفاده از این نوع File ها و تبادل آنها مطمئن تر و راحت تر هم می باشد .

استفاده از این نوع File ها به گونه ای اهمیت پیدا کرده است که حتی شرکت MicroSoft نیز در Windows Xp خود شرایطی را برای استفاده از این نوع File ها را فراهم کرده است ، اما خیلی ساده و برای رفع نیازهای ابتدایی .

WinRar نرم افزاری است قدرتمند جهت مدیریت File های فشرده ، که امکاناتی از قبیل کاهش حجم ، PassWord گذاری بر روی File ها و ... را در اختیار شما قرار می دهد .

اکثر نرم افزارهایی را که شما از اینترنت دانلود میکنید به صورت فشرده بوده که بعد از دانلود و برای نصب باید از حالت فشرده خارج شود شما با نصب این برنامه می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. بعد از نصب این برنامه مواردی به میانبر شما که بعد از راست کلیک ایجاد می شود اضافه می شود..اگر بر روی فایل فشرده راست کلیک نمایید و میانبر Exteract Here  را کلیک نمایید فایل فشرده شما در همان مکان خود از حالت فشرده خارج شده والبته در برخی موارد از شما رمز درخواست میکند که باید آن رمز را از همان سایتی که برنامه را دانلود کرده اید تهیه نمایید.این رمزها معمولا در زیر لینک دانلود ها قرار دارد.

و برای اینکه فایلی را فشرده نمایید بعد از راست کلیک بر روی فایل مورد نظر و با کلیک بر میانبر Add to archive  می توانید فایل مورد نظر را  فشره نمایید.

لازم به ذکر است که اکثر ویندوزهای جدید مخصوصا سرویس پک های 3 حاوی این نرم افزار هستندو نیاز به نصب نرم افزار مذکور  نیست.


قابلیت های نرم افزار :

  دارا بودن محیط کاربری ساده و قابل دسترسی از طریق Menu راست Click .

- دارا بودن قابلیت جستجو در میان File های فشرده شده .

- امکان مشاهده محتویات داخل File فشرده بدون نیاز به Extract کردن .

- قابلیت PassWord گذاری بر روی File ها جهت افزایش امنیت اطلاعات .

- سازگاری کامل با انواع Windows ها .

لینک دانلود نرم افزار

http://www.4shared.com/file/BI7qR6QG/WinRar_37_Final_Corporate_Setu.html

[ ٢۳ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ ] [ پوریا هدایتی شهیدانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

وبلاگ گروهی اساتید و دانشجویان رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب
موضوعات وب
RSS Feed